Loader
 

Nabídka služeb

a

Renovace

Starý dům obsahuje technická řešení a konstrukce, která bývají v době rekonstrukce již překonaná. Ne vždy je jejich vylepšení novými konstrukcemi a technologiemi optimální cestou. Veškeré nové zásahy tedy musí být v souladu se stávajícím stavem starého domu, jeho stávajícími materiály a užité technologie.

a

Domy na klíč

Najdeme vám nejefektivnější a nejekonomičtější řešení domu přesně na míru. Tedy řešení, kde budoucí úspora za energie zaplatí zvýšené náklady nízkoenergetického řešení.

Pokládka vinylové podlahy

Plovoucí podlahy jsou relativně novým systémem pokládky podlah. A zcela zaslouženě si vydobyly značnou oblibu. Jsou dostupné v široké škále vzorů, tvarů i typů. Oblíbené jsou zejména vzory zdařile imitující různé druhy dřeva, ale plovoucí podlahy se zdaleka neomezují jen na napodobování přírodních materiálů. Je možné zvolit i výrazně barevné vzory nebo kombinaci několika barevných variant.

Střešní izolace

Zateplení šikmé střechy je osvědčeným způsobem jak nejenom zabránit únikům tepla během zimních měsíců, ale také způsob jak využít podkrovní prostor k bydlení. Pokud plánujete využití půdních prostorů pro obytné místnosti s veškerým komfortem, je před Vámi důležitá otázka: Jak zkvalitnit funkci stávajícího střešního pláště tak, aby splňoval požadavky tepelné a akustické pohody a zároveň byl požárně bezpečný?

Instalaterské práce

Nabízím kompletní instalatérské služby a topenářské práce. Potřebujete opravit protékající baterie, toaletu nebo netěsnící sprchový kout? Trápí vás ucpaný odpad nebo záchod, který nefunguje, jak má? Potřebujete vyměnit staré radiátory za nové? Nebojte se ozvat! Nejen s tímto Vám rádi pomůžeme.

Malířské práce

Domluvíme se společně na představě, jak by měl výsledek vypadat. Poskytneme vám zároveň cenné rady (např. jakou barvu zvolit). Připravíme vám nabídku na míru vč. ceny. A zbytek je už na nás. Připravíme, vymalujeme, uklidíme a vrátíme nábytek na původní místo.

Rekonstrukce bytu

Zabýváme se rekonstrukcí domů, kanceláří a novostaveb, rekonstrukcí bytů a bytových jader pro soukromou tak i firemní klientelu. Rádi se postaráme o vaši kompletní rekonstrukce bytu a další práce spojené s Vaší stavební úpravou.

Vzduchotechnika

Osobně navštívíme vaše prostory, provedeme potřebné výpočty a vytvoříme projekt podle norem Ekodesign. Při realizaci se postaráme o vybourání prostor, montáž vzduchotechniky i její zprovoznění.

Napište nám pro nezávaznou poptávku